Zjistit dostupnost

Hotel Romania

Hotel Romania je situován v centru města Karlovy Vary s výbornou dostupností do obchodní a lázeňské zóny (3 min). Hotel Romania nabízí svým klientům ubytování ve 32 pokojích. Všechny pobyty jsou se snídaní. Ostatní stravování mají naši hosté s 10% slevou (plný oběd, plná večeře).

Pokoj je vybaven televizí, bezplatným připojením na Wi-Fi, chladničkou, telefonem, bezplatným trezorem a samostatným soc. zařízením (koupelna a WC). V hotelu se nachází restaurace, která nabízí kvalitní jídla české a mezinárodní kuchyně. Hosté mají možnost parkování v krytých garážích Hotelu Thermal, který je vzdálený cca 200 metrů.

Pro všechny hotelové hosty platí sleva 20% do Alžbětiných lázní, které poskytují rozsáhlou nabídku léčebných procedur, wellness a plaveckého bazénu se saunami. Informace poskytneme také při příjezdu na recepci hotelu.

 

Akce a novinky

Jarní detox v Hotelu Romania

Nabízíme kvalitní, levné ubytování v centru města s bohatou snídaní. Detox v podobě pitné kúry a procedury najdou klienti v Alžbětiných Lázních po poradě s lázeňskou lékařkou.

Další akce a novinky